XXXII. Audi ETO Balázs Kupa Győr 2017

NEVEZÉSEK

100 csapat

 

LÁNY kategóriák

 

LA - 2001 Lány LB - 2003 Lány LC - 2005 Lány LD - 2007 Lány
1. Hétfő KC Rábaköz 2002 1. ETO U12 1.  Kölyökkézi U10 1. Törökszentmiklósi Székács KE
2. Győri ETO KC ifi 2. ETO 03 2.  ETO Szabadhegyi 2. ETO Fiáth János ÁMK
3. Győri ETO KC serülő 3. ETO Kazinczy 3. VSK "A" Dunaszerdahely 3. ETO Szabadhegyi
4. SPR POGON 1945 ZABRZE 4. VSK Dunaszerdahely 4.  VSK "B"  Dunaszerdahely 4. ETO Kölcsey
5. Szigetszentmikló NKSE 5. HC Tatran Stupava 5. Gárdonyi DSE 5. Dömsödi USE
6. WAT Atzgersdorf 6. Dorogi ESE 6.  Dorogi ESE 6.  ETO Gárdonyi
7. Székelyudvarhely 7. Kőkúti Sasok DSE,Tata 7. Kölyökkézi A 7. VSK "A" Dunaszerdahely (2007)
    8. Hypo NÖ 8.  Kölyökkézi B 8. VSK "B" Dunaszerdahely (2008)
    9.  ETO Dunaszeg 9.  Kőkúti Sasok DSE, Tata 9. Kölyökkézi "A"
    10. Szigetszentmiklós NKSE 10.  ETO Győrszentiván 10. Kölyökkézi "B"
        11. Hypo NÖ 11. Dorosi ESE I
        12. Tatai AC 12. Dorogi ESE II
        13. Ikervár DSE-ETO 13. ETO Győrszentiván
        14. Tatabányai SC Dózsa 14. Hypo NÖ
        15. Szombathelyi KKA 15. Handball Zlatná na Ostrove
        16. MKC 16.  Szombathelyi KKA
            17. Bajnok DSE Nemesvámos
               
  7 csapat   10 csapat   16 csapat   17 csapat

 

 

FIÚ kategóriák

 

FA - 2002 Fiú FB - 2004 Fiú FC - 2006 Fiú FD - 2007 Fiú
1. GYFKKKA-Gárdonyi U14 1. Tiszaföldvár VSE 1. Szombath. Egyetem SE 1. Tiszaföldvár VSE
2. Perchtoldsdorf Devils 1 2. Sport Club Senec 2. GYFKKA-Gárdonyi U10 2. GYFKKA-Kölcsey
3. Perchtoldsdorf Devils 2 3. HC Tatran Stupava 3. GYKFFA-Toldi U10 3. Kőkúti Sasok DSE, Tata
4. Tatai AC 4. Angyalföldi Sportiskola 4. GYFKKA-Apor U10 4. GYKFFA-Apor U9
5. GYFKKA-Toldi U14 5. GYFKKA-Toldi U12 5. SZESE Győrszentiván U10 5. GYFKKA-Apor U8
6. GYFKKA-Kölcsey U14 6. GYFKKA-Kölcsey U12 6. Simontornyai KK 6. Grundfos Tatabánya KC
7. GYFKKA-Apor U14 7. GYFKKA-Apor U12 7. XVI. Ker KMSE 7. Pumukli KUA
8. GYFKKA-Apor U13 8. GYFKKA-Apor U11 8. Szigetszentmiklósi KSK II Érd 8.  ETO FKC
9. SZESE-Győrszentiván U14 9. Pénzügyőr ESE 9. Szigetszentmiklósi KSK    
10.  Szent István - OKSI SE 10. Vfl Gönzburg 10. Óbudai Kézilabda Sportiskola    
11. Gézengúz KC 11. HC Fiver 11.  Palóc Pumák    
12. Pénzügyőr SE 12. Gyöngyösi KK        
13. Eichenauer SV 13. Budapest Honvéd SE        
14. Palóc Pumák I 14. TSG Sölfingen        
15. Palóc Pumák II            
16. HC Fiver             
17. TSG Sölfingen            
               
  17 csapat   14 csapat   11 csapat   8 csapat