BALÁZS KUPA 2019’

 

FA – 2004 FIÚ KATEGÓRIA

 

A csoport

 

1.

Salgótarjáni Strandépítők

HUN

3

3

0

0

69

:

45

6

2.

SZESE Győr 1

HUN

3

1

1

1

66

:

56

3

3.

Pénzügyőr SE

HUN

3

1

1

1

60

:

57

3

4.

SZESE Győr 2

HUN

3

0

0

3

33

:

70

0

 

 

 

01.18

11.40

MAG

FA

Salgótarjáni Strandépítők

-

Pénzügyőr SE

23

:

19

01.18

12.20

ARE1

FA

SZESE Győr 1

-

SZESE Győr 2

26

:

13

01.18

15.00

ARE1

FA

SZESE Győr 2

-

Salgótarjáni Strandépítők

6

:

23

01.18

15.40

ARE3

FA

Pénzügyőr SE

-

SZESE Győr 1

20

:

20

 

01.19

11.00

KRU

FA

Salgótarjáni Strandépítők

-

SZESE Győr 1

23

:

20

01.19

11.00

BER

FA

Pénzügyőr SE

-

SZESE Győr 2

21

:

14

 

 

01.19

13.40

KRU

FA

Salgótarjáni Strandépítők

-

SZESE Győr 2

27

:

18

01.19

15.00

BER

FA

SZESE Győr 1

-

Pénzügyőr SE

26

:

16

 

 

3-4. helyért

01.20

10.20

MAG

FA

SZESE Győr 2

-

Pénzügyőr SE

8

:

20

 

Döntő

01.20

11.00

MAG

FA

Salgótarjáni Strandépítők

-

SZESE Győr 1

18

:

19

 

FB – 2006 FIÚ KATEGÓRIA

 

A csoport

 

1.

Simontornyai KK

HUN

4

4

0

0

87

:

50

8

2.

FKSE Algyő

HUN

4

2

1

1

69

:

60

5

3.

GYFKKA Apor

HUN

4

2

1

1

67

:

61

5

4.

Angyalföldi SI 1

HUN

4

1

0

3

47

:

65

2

5.

Szombathelyi Haladás VSE

HUN

4

0

0

4

49

:

83

0

 

B csoport

 

1.

Pénzügyőr SE

HUN

4

4

0

0

75

:

35

8

2.

Palóc Pumák

HUN

4

3

0

1

71

:

43

6

3.

GYFKKA Gárdonyi

HUN

4

2

0

2

46

:

60

4

4.

Angyalföldi SI 2

HUN

4

1

0

3

49

:

72

2

5.

GYFKKA Kölcsey

HUN

4

0

0

4

30

:

61

0

 

01.18

09.40

KRU

FB

GYFKKA Kölcsey

-

GYFKKA Gárdonyi

10

:

14

01.18

10.20

KRU

FB

Pénzügyőr SE

-

Angyalföldi Sportiskola 2

26

:

8

01.18

11.00

KRU

FB

Szombathelyi Haladás VSE

-

Angyalföldi Sportiskola 1

14

:

18

01.18

11.40

ARE3

FB

FKSE Algyő

-

Simontornyai KK

15

:

21

01.18

12.20

KRU

FB

Palóc Pumák

-

GYFKKA Kölcsey

17

:

4

01.18

13.00

KRU

FB

GYFKKA Gárdonyi

-

Pénzügyőr SE

5

:

20

01.18

13.40

KRU

FB

GYFKKA Apor

-

Szombathelyi Haladás VSE

18

:

14

01.18

15.40

KRU

FB

Angyalföldi Sportiskola 1

-

FKSE Algyő

12

:

16

01.18

16.20

KRU

FB

Simontornyai KK

-

GYFKKA Apor

20

:

17

01.18

17.00

KRU

FB

Angyalföldi Sportiskola 2

-

Palóc Pumák

15

:

21

 

01.19

09.40

KRU

FB

GYFKKA Apor

-

Angyalföldi Sportiskola 1

15

:

10

01.19

10.20

KRU

FB

GYFKKA Gárdonyi

-

Angyalföldi Sportiskola 2

18

:

10

01.19

10.20

BER

FB

Palóc Pumák

-

Pénzügyőr SE

13

:

15

01.19

11.40

BER

FB

Szombathelyi Haladás VSE

-

FKSE Algyő

10

:

21

01.19

11.40

KRU

FB

Simontornyai KK

-

Angyalföldi Sportiskola 1

20

:

7

01.19

12.20

KRU

FB

Angyalföldi Sportiskola 2

-

GYFKKA Kölcsey

16

:

7

01.19

13.00

BER

FB

GYFKKA Gárdonyi

-

Palóc Pumák

9

:

20

01.19

14.20

BER

FB

FKSE Algyő

-

GYFKKA Apor

17

:

17

01.19

14.20

KRU

FB

Szombathelyi Haladás VSE

-

Simontornyai KK

11

:

26

01.19

15.00

KRU

FB

GYFKKA Kölcsey

-

Pénzügyőr SE

9

:

14

 

01.20

09.40

MAG

FB

A1- Simontornyai KK

-

B2- Palóc Pumák

23

:

10

01.20

09.40

ARE1

FB

A2- FKSE Algyő

-

B1- Pénzügyőr SE

15

:

12

 

9-10. helyért

01.20

11.00

KRU

FB

A5- Szombathelyi Haladás VSE

-

B5- GYFKKA Kölcsey

23

:

17

 

7-8. helyért

01.20

12.20

KRU

FB

A4- Angyalföldi Sportiskola 1

-

B4-Angyalföldi Sportiskola 2

22

:

12

 

5-6. helyért

01.20

13.00

KRU

FB

A3- GYFKKA Apor

-

B3- GYFKKA Gárdonyi

20

:

12

 

3-4. helyért

01.20

11.40

ARE1

FB

Palóc Pumák

-

Pénzügyőr SE

13

:

14

 

Döntő

01.20

13.00

MAG

FB

Simontornyai KK

-

FKSE Algyő

25

:

11

 

FC – 2008 FIÚ KATEGÓRIA

 

A csoport

 

1.

GYFKKA Apor 1

HUN

3

2

0

1

56

:

18

4

2.

Angyalföldi SI

HUN

3

2

0

1

48

:

26

4

3.

Szombathelyi Haladás VSE

HUN

3

2

0

1

37

:

36

4

4.

GYFKKA Fekete

HUN

3

0

0

3

13

:

74

0

 

B csoport

 

1.

Kézilabda Utánpótlás KFT

HUN

3

3

0

0

65

:

29

6

2.

GYFKKA Apor 2

HUN

3

1

0

2

37

:

37

2

3.

GYFKKA Gárdonyi

HUN

3

1

0

2

33

:

45

2

4.

Gyöngyösi KK

HUN

3

1

0

2

27

:

51

2

 

 

01.18

09.00

KRU

FC

GYFKKA Fekete

-

GYFKKA Apor 1

1

:

25

01.18

11.00

ARE1

FC

GYFKKA Apor 2

-

Gyöngyösi KK

14

:

8

01.18

11.00

ARE3

FC

Angyalföldi Sportiskola

-

Szombathelyi Haladás VSE

9

:

10

01.18

11.40

KRU

FC

GYFKKA Gárdonyi

-

Kézilabda Utánpótlás KFT

11

:

21

01.18

14.20

KRU

FC

GYFKKA Fekete

-

Szombathelyi Haladás VSE

4

:

23

01.18

15.00

KRU

FC

Gyöngyösi KK

-

Kézilabda Utánpótlás KFT

6

:

27

01.18

17.40

KRU

FC

Angyalföldi Sportiskola

-

GYFKKA Apor 1

13

:

8

01.18

18.20

KRU

FC

GYFKKA Gárdonyi

-

GYFKKA Apor 2

12

:

11

 

01.19

09.00

BER

FC

Angyalföldi Sportiskola

-

GYFKKA Fekete

26

:

8

01.19

09.40

BER

FC

GYFKKA Apor 1

-

Szombathelyi Haladás VSE

23

:

4

01.19

12.20

ARE1

FC

Gyöngyösi KK

-

GYFKKA Gárdonyi

13

:

10

01.19

13.00

KRU

FC

GYFKKA Apor 2

-

Kézilabda Utánpótlás KFT

12

:

17

 

 

01.19

15.40

KRU

FC

Szombathelyi Haladás VSE

-

Gyöngyösi KK

11

:

10

01.19

16.20

BER

FC

GYFKKA Apor 1

-

GYFKKA Apor 2

16

:

6

01.19

16.20

KRU

FC

GYFKKA Fekete

-

GYFKKA Gárdonyi

10

:

18

01.19

17.00

BER

FC

Angyalföldi Sportiskola

-

Kézilabda Utánpótlás KFT

9

:

18

 

7-8. helyért

01.20

09.00

KRU

FC

Gyöngyösi KK

-

GYFKKA Fekete

21

:

5

 

5-6. helyért

01.20

09.40

KRU

FC

Szombathelyi Haladás VSE

-

GYFKKA Gárdonyi

13

:

9

 

3-4. helyért

01.20

10.20

KRU

FC

GYFKKA Apor 2

-

Angyalföldi Sportiskola

13

:

14

 

Döntő

01.20

14.00

MAG

FC

GYFKKA Apor 1

-

Kézilabda Utánpótlás KFT

10

:

15

 

LA – 2003 LÁNY KATEGÓRIA

 

A csoport

 

1.

Győri ETO KC 1

HUN

4

4

0

0

93

:

45

8

2.

Alba Fehérvár KC

HUN

4

3

0

1

87

:

31

6

3.

HC Tatran Stupava

SVK

4

1

0

3

51

:

79

2

4.

VKL SE

HUN

4

1

0

3

43

:

77

2

5.

CSM Fagaras

ROM

4

1

0

3

54

:

96

2

 

B csoport

 

1.

VSK Dunaszerdahely

SVK

3

2

1

0

53

:

44

5

2.

Szeghalmi NKC

HUN

3

2

1

0

51

:

47

5

3.

Győri ETO KC 2

HUN

2

1

0

1

32

:

31

2

4.

Szombathelyi Haladás VSE

HUN

3

0

0

3

37

:

49

0

 

01.18

09.00

ARE1

LA

CSM Fagaras

-

Győri ETO KC 1

13

:

31

01.18

09.00

ARE3

LA

HC Tatran Stupava

-

VKL SE

18

:

12

01.18

12.20

MAG

LA

Győri ETO KC 1

-

Alba Fehérvár KC

17

:

15

01.18

12.20

ARE3

LA

HC Tatran Stupava

-

CSM Fagaras

16

:

20

01.18

13.00

ARE1

LA

Győri ETO KC 2

-

Szeghalmi NKC

17

:

20

01.18

13.00

ARE3

LA

VSK Dunaszerdahely

-

Szombathelyi Haladás VSE

19

:

12

01.18

15.40

ARE1

LA

VKL SE

-

Győri ETO KC 1

6

:

25

01.18

15.40

MAG

LA

Alba Fehérvár KC

-

HC Tatran Stupava

27

:

6

01.18

16.20

ARE1

LA

Szombathelyi Haladás VSE

-

Győri ETO KC 2

11

:

15

01.18

16.20

ARE3

LA

Szeghalmi NKC

-

VSK Dunaszerdahely

16

:

16

01.18

17.40

ARE1

LA

CSM Fagaras

-

VKL SE

16

 

22

 

01.19

09.40

ARE3

LA

Alba Fehérvár KC

-

CSM Fagaras

27

:

5

01.19

11.00

ARE3

LA

Szombathelyi Haladás VSE

-

Szeghalmi NKC

14

:

15

01.19

13.00

ARE3

LA

VKL SE

-

Alba Fehérvár KC

3

:

18

01.19

14.20

ARE3

LA

HC Tatran Stupava

-

Győri ETO KC 1

11

:

20

01.19

14.20

ARE1

LA

VSK Dunaszerdahely

-

Győri ETO KC 2

18

:

16

 

01.19

17.00

ARE1

LA

A3- HC Tatran Stupava

-

B4- Szombathelyi Haladás

8

:

14

01.19

17.00

ARE3

LA

A4- VKL SE

-

B3- Győri ETO KC 2

12

:

22

01.19

17.40

ARE1

LA

A1- Győri ETO KC 1

-

B2- Szeghalmi NKC

23

:

10

01.19

17.40

ARE3

LA

A2- Alba Fehérvár KC

-

B1- VSK Dunaszerdahely

10

:

15

 

7-9. helyért

01.20

09.00

ARE3

LA

VKL SE

-

CSM Fagaras

14

:

25

01.20

11.00

ARE3

LA

HC Tatran Stupava

-

CSM Fagaras

20

:

19

01.20

14.20

ARE3

LA

HC Tatran Stupava

-

VKL SE

13

:

9

 

5-6. helyért

01.20

13.40

ARE3

LA

Szombathelyi Haladás

-

Győri ETO KC 2

9

:

19

 

3-4. helyért

01.20

13.00

ARE1

LA

Szeghalmi NKC

-

Alba Fehérvár KC

11

:

12

 

Döntő

01.20

16.00

MAG

LA

Győri ETO KC 1

-

VSK Dunaszerdahely

28

:

18

 

 LB – 2005 LÁNY KATEGÓRIA

 

 

A csoport

 

1.

Győri ETO KC 1

HUN

4

4

0

0

77

:

32

8

2.

Pénzügyőr SE

HUN

4

2

1

1

50

:

62

5

3.

Szombathelyi Haladás VSE

HUN

4

1

2

1

59

:

62

4

4.

Gyöngyösi KK

HUN

4

1

1

2

52

:

53

3

5.

HC Tatran Stupava

SVK

4

0

0

4

39

:

68

0

 

B csoport

 

1.

Győri ETO KC 2

HUN

5

5

0

0

119

:

47

10

2.

Tatabányai SC

HUN

5

4

0

1

95

:

65

8

3.

VSK Dunaszerdahely

SVK

5

3

0

2

108

:

70

6

4.

HC Hajé Praha

CZE

5

2

0

3

71

:

86

4

5.

Füzesabony SC

HUN

5

1

0

4

53

:

94

2

6.

Treff 07 SE

HUN

5

0

0

5

36

:

120

0

 

 

01.18

09.00

MAG

LB

HC Hajé Praha

-

Győri ETO KC 2

8

:

24

01.18

09.40

ARE1

LB

VSK Dunaszerdahely

-

Füzesabony SC

28

:

10

01.18

09.40

MAG

LB

Győri ETO KC 1

-

HC Tatran Stupava

17

:

9

01.18

09.40

ARE3

LB

Treff 07 SE

-

Tatabányai SC

4

:

23

01.18

11.40

ARE1

LB

Szombathelyi Haladás VSE

-

Pénzügyőr SE

15

:

15

01.18

13.00

MAG

LB

Gyöngyösi KK

-

Győri ETO KC 1

9

:

16

01.18

14.20

ARE3

LB

Tatabányai SC

-

VSK Dunaszerdahely

20

:

19

01.18

14.20

ARE1

LB

Treff 07 SE

-

Győri ETO KC 2

6

:

29

01.18

14.20

MAG

LB

Szombathelyi Haladás VSE

-

HC Tatran Stupava

20

:

13

01.18

15.00

ARE3

LB

Füzesabony SC

-

HC Hajé Praha

9

:

14

01.18

17.00

ARE1

LB

Győri ETO KC 2

-

VSK Dunaszerdahely

21

:

13

01.18

17.00

MAG

LB

Pénzügyőr SE

-

Gyöngyösi KK

15

:

12

01.18

17.40

MAG

LB

HC Hajé Praha

-

Treff 07 SE

25

:

10

01.18

17.40

ARE3

LB

Tatabányai SC

-

Füzesabony SC

19

:

9

 

 

01.19

10.20

ARE3

LB

HC Tatran Stupava

-

Gyöngyösi KK

7

:

16

01.19

11.00

ARE1

LB

HC Hajé Praha

-

Tatabányai SC

12

:

22

01.19

11.40

ARE3

LB

VSK Dunaszerdahely

-

Treff 07 SE

27

:

7

01.19

11.40

ARE1

LB

Győri ETO KC 2

-

Füzesabony SC

24

:

9

01.19

13.00

ARE1

LB

Szombathelyi Haladás VSE

-

Győri ETO KC 1

9

:

19

01.19

13.40

ARE3

LB

HC Tatran Stupava

-

Pénzügyőr SE

10

:

15

01.19

15.00

ARE3

LB

VSK Dunaszerdahely

-

HC Hajé Praha

21

:

12

01.19

15.00

ARE1

LB

Tatabányai SC

-

Győri ETO KC 2

11

:

21

01.19

15.40

BER

LB

Füzesabony SC

-

Treff 07 SE

16

:

9

01.19

15.40

ARE1

LB

Gyöngyösi KK

-

Szombathelyi Haladás VSE

15

:

15

01.19

16.20

ARE1

LB

Győri ETO KC 1

-

Pénzügyőr SE

25

:

5

 

 

 

01.20

09.40

ARE3

LB

A1- Győri ETO KC 1

-

B2- Tatabányai SC

13

:

17

01.20

10.20

ARE3

LB

A2- Pénzügyőr SE

-

B1- Győri ETO KC 2

4

:

20

 

 

9-11. helyért

01.20

10.20

ARE1

LB

A5- HC Tatran Stupava

-

B6- Treff 07 SE

14

:

8

01.20

13.40

ARE1

LB

A5- HC Tatran Stupava

-

B5- Füzesabony SC

9

:

6

 

7-8. helyért

01.20

12.20

ARE3

LB

A4- Gyöngyösi KK

-

B4- HC Hajé Praha

14

:

13

 

5-6. helyért

01.20

11.40

ARE3

LB

A3- Szombathelyi Haladás VSE

-

B3- VSK Dunaszerdahely

9

:

15

 

3-4. helyért

01.20

12.20

ARE1

LB

Győri ETO KC 1

-

Pénzügyőr SE

19

:

13

 

Döntő

01.20

15.00

MAG

LB

Tatabányai SC

-

Győri ETO KC 2

14

:

25

 

LC – 2007 LÁNY KATEGÓRIA

 

A csoport

 

1.

Győri ETO KC 1

HUN

4

4

0

0

70

:

27

8

3.

FKSE Algyő

HUN

4

3

0

1

62

:

51

6

2.

Zlatna

SVK

4

2

0

2

41

:

47

4

5.

Törökszentmiklós Székács

HUN

4

1

0

3

41

:

60

2

4.

HC Tatran Stupava

SVK

4

0

0

4

32

:

61

0

 

B csoport

 

1.

PC Trade Szeged

HUN

4

3

1

0

77

:

41

7

2.

VSK Dunaszerdahely

SVK

4

3

0

1

82

:

46

6

3.

Euronovex UKSE

HUN

4

2

1

1

71

:

54

5

4.

Győri ETO KC 2

HUN

4

1

0

3

41

:

76

2

5.

BSSE Balassagyarmat

HUN

4

0

0

4

28

:

82

0

 

01.18

10.20

ARE1

LC

VSK Dunaszerdahely

-

Euronovex UKSE

23

:

16

01.18

10.20

MAG

LC

Győri ETO KC 1

-

FKSE Algyő

20

:

11

01.18

10.20

ARE3

LC

Zlatna

-

Törökszentmiklós Székács

12

:

9

01.18

11.00

MAG

LC

Győri ETO KC 2

-

PC Trade Szeged

7

:

23

01.18

13.40

MAG

LC

HC Tatran Stupava

-

Zlatna

7

:

10

01.18

13.40

ARE1

LC

BSSE Balassagyarmat

-

Győri ETO KC 2

11

:

19

01.18

13.40

ARE3

LC

PC Trade Szeged

-

VSK Dunaszerdahely

20

:

15

01.18

15.00

MAG

LC

Törökszentmiklós Székács

-

Győri ETO KC 1

5

:

16

01.18

16.20

MAG

LC

FKSE Algyő

-

HC Tatran Stupava

15

:

9

01.18

17.00

ARE3

LC

Euronovex UKSE

-

BSSE Balassagyarmat

21

:

8

 

01.19

09.00

ARE1

LC

Győri ETO KC 2

-

VSK Dunaszerdahely

6

:

22

01.19

09.00

ARE3

LC

PC Trade Szeged

-

Euronovex UKSE

14

:

14

01.19

09.40

ARE1

LC

FKSE Algyő

-

Törökszentmiklós Székács

20

:

10

01.19

10.20

ARE1

LC

Győri ETO KC 1

-

HC Tatran Stupava

19

:

4

01.19

12.20

ARE3

LC

FKSE Algyő

-

Zlatna

16

:

12

01.19

12.20

BER

LC

PC Trade Szeged

-

BSSE Balassagyarmat

20

:

5

01.19

13.40

BER

LC

Törökszentmiklós Székács

-

HC Tatran Stupava

17

:

12

01.19

13.40

ARE1

LC

Euronovex UKSE

-

Győri ETO KC 2

20

:

9

01.19

15.40

ARE3

LC

Zlatna

-

Győri ETO KC 1

7

:

15

01.19

16.20

ARE3

LC

BSSE Balassagyarmat

-

VSK Dunaszerdahely

4

:

22

 

01.20

09.00

MAG

LC

A1- Győri ETO KC 1

-

B2- VSK Dunaszerdahely

18

:

14

01.20

09.00

ARE1

LC

A2- FKSE Algyő

-

B1- PC Trade Szeged

10

:

15

 

9-10. helyért

01.20

14.20

ARE1

LC

A5- HC Tatran Stupava

-

B5- BSSE Balassagyarmat

12

:

8

 

7-8. helyért

01.20

11.40

KRU

LC

A4- Törökszentmiklós Székács

-

B4- Győri ETO KC 2

13

:

19

 

5-6. helyért

01.20

13.00

ARE3

LC

A3- Zlatna

-

B3- Euronovex UKSE

10

:

18

 

3-4. helyért

01.20

11.00

ARE1

LC

VSK Dunaszerdahely

-

FKSE Algyő

16

:

9

 

Döntő

01.20

12.00

MAG

LC

Győri ETO KC 1

-

PC Trade Szeged

16

:

12