Sorsolás - „FA” kategória - 2001.01.01 után született fiúk


A csoport

 

1. GYFKKA Apor 2 HUN 4 4 0 0 78 : 58 +20 8
5. GYFKKA Kölcsey HUN 4 0 0 4 48 : 91 -43 0
4. MKB Veszprém KC HUN 4 1 0 3 71 : 70 +1 2
3. Dabas VSE KC HUN 4 2 0 2 62 : 58 +4 4
2. Tatai AC HUN 4 3 0 1 70 : 52 +18 6


B csoport

 

1. GYFKKA Apor 1 HUN 5 5 0 0 111 : 44 +67 10
4. SZESE Győrszentiván HUN 5 1 1 3 48 : 84 -36 3
2. Csurgói KK HUN 5 4 0 1 83 : 68 +15 8
3. XVI.ker KMSE HUN 5 3 0 2 67 : 51 +16 6
5. MOGAAC DSE HUN 5 1 1 3 42 : 80 -38 3
6. Palóc Pumák HUN 5 0 0 5 55 : 79 -24 0

 

03.20 09.50 4 FA GYFKKA Apor 1 - SZESE Győrszentiván 23 : 5
03.20 10.30 4 FA GYFKKA Apor 2 - GYFKKA Kölcsey 23 : 11
03.20 13.10 4 FA Dabas VSE KC - GYFKKA Apor 2 13 : 16
03.20 13.10 1 FA MOGAAC DSE - Palóc Pumák 12 : 10
03.20 13.10 5 FA Csurgói KK - XVI. ker KMSE 11 : 10
03.20 15.10 5 FA GYFKKA Kölcsey - Dabas VSE KC 14 : 22
03.20 15.50 1 FA MOGAAC DSE - SZESE Győrszentiván 13 : 13
03.20 16.30 4 FA XVI. ker KMSE - GYFKKA Apor 1 12 : 21
03.20 16.30 3 FA Palóc Pumák - Csurgói KK 15 : 16

 

03.21 08.30 4 FA MOGAAC DSE - GYFKKA Apor 1 4 : 25
03.21 08.30 5 FA GYFKKA Kölcsey - Tatai AC 10 : 20
03.21 09.50 4 FA GYFKKA Apor 2 - MKB Veszprém KC 19 : 18
03.21 09.50 5 FA Palóc Pumák - XVI. ker KMSE 10 : 18
03.21 12.30 4 FA Tatai AC - MKB Veszprém KC 19 : 14
03.21 12.30 5 FA XVI. ker KMSE - MOGAAC DSE 13 : 4
03.21 13.50 4 FA Csurgói KK - GYFKKA Apor 1 15 : 25
03.21 13.50 2 FA SZESE Győrszentiván - Palóc Pumák 16 : 12
03.21 17.10 3 FA SZESE Győrszentiván - Csurgói KK 9 : 22
03.21 17.20 1 FA MKB Veszprém KC - Dabas VSE KC 13 : 19

 

03.22 09.50 4 FA Dabas VSE KC - Tatai AC 8 : 15
03.22 09.50 2 FA SZESE Győrszentiván - XVI. ker KMSE 5 : 14
03.22 11.10 5 FA GYFKKA Kölcsey - MKB Veszprém KC 13 : 26
03.22 12.30 5 FA Csurgói KK - MOGAAC DSE 19 : 9
03.22 11.50 4 FA GYFKKA Apor 1 - Palóc Pumák 17 : 8
03.22 12.30 4 FA Tatai AC - GYFKKA Apor 2 16 : 20

 

03.22 15.10 5 FA Dabas VSE KC (A3) - SZESE Győrszentiván (B4) 19 : 17
03.22 16.30 4 FA MKB Veszprém KC (A4) - XVI.ker KMSE (B3) 10 : 14
03.22 16.30 3 FA Tatai AC (A2) - GYFKKA Apor 1 (B1) 8 : 24
03.22 17.10 3 FA GYFKKA Apor 2 (A1) - Csurgói KK (B2) 19 : 17


9-11. helyért

 

11. GYFKKA Kölcsey (A5)   2 0 0 2 22 : 29 -7 0
9. MOGAAC DSE (B5)   2 1 1 0 27 : 23 +4 2
10. Palóc Pumák (B6)   2 1 1 0 26 : 23 +3 2

 

03.22 15.10 1 FA GYFKKA Kölcsey (A5) - MOGAAC DSE (B5) 11 : 15
03.23 09.10 2 FA GYFKKA Kölcsey (A5) - Palóc Pumák (B6) 11 : 14
03.23 11.10 2 FA MOGAAC DSE (B5) - Palóc Pumák (B6) 12 : 12


7-8. helyért

 

03.23 12.30 5 FA SZESE Győrszentiván (A3-B4 vesztese) - MKB Veszprém KC (A4-B3 vesztese) 12 : 27


5-6. helyért

 

03.23 11.50 5 FA Dabas VSE KC (A3-B4 győztese) - XVI.ker KMSE (A4-B3 győztese) 9 : 10


3-4. helyért

 

03.23 11.10 5 FA Csurgói KK  (A1-B2 vesztese) - Tatai AC (A2-B1 vesztese) 14 : 12


Döntő

 

03.23 17.00 3 FA GYFKKA Apor 2 (A1-B2 győztese) - GYFKKA Apor 1 (A2-B1 győztese) 15 : 20