Mérkőzések - „LB” kategória - 2002.01.01 után született lányok

 

A csoport

 

1. Győri AUDI ETO KC 1 HUN 5 5 0 0 93 : 45 +48 10
2. XVI. ker KMSE 1 HUN 5 3 1 1 74 : 59 +15 7
4. Dorogi ESE HUN 5 1 1 3 61 : 72 -11 3
3. Dabas VSE KC HUN 5 3 0 2 68 : 62 +6 6
6. HYPO NÖ AUT 5 0 2 3 44 : 69 -25 2
5. Iuventa Michalovce SVK 5 1 0 4 50 : 83 -33 2

 

B csoport

 

2. Győri AUDI ETO KC 2 HUN 5 4 0 1 73 : 50 +23 8
3. Kozármisleny SE HUN 5 3 0 2 78 : 53 +25 6
1. Szombathelyi KKA HUN 5 5 0 0 109 : 61 +48 10
4. XVI. ker KMSE 2 HUN 5 2 0 3 63 : 66 -3 4
6. UHC Eggenburg HUN 5 0 0 5 29 : 10 -71 0
5. ETO Kazinczy HUN 5 1 0 4 59 : 81 -22 2

 

03.20 09.50 1 LB Dabas VSE KC - Győri AUDI ETO KC 1 13 : 20
03.20 10.30 2 LB Iuventa Michalovce - HYPO NÖ 14 : 12
03.20 10.30 1 LB Szombathelyi KKA - UHC Eggenburg 26 : 8
03.20 11.10 3 LB XVI. ker KMSE 2 - Győri AUDI ETO KC 2 7 : 14
03.20 12.30 1 LB Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA 15 : 18
03.20 12.30 2 LB XVI. ker KMSE 1 - Iuventa Michalovce 24 : 9
03.20 13.10 3 LB Dabas VSE KC - HYPO NÖ 16 : 11
03.20 14.30 2 LB UHC Eggenburg - Kozármisleny SE 4 : 21
03.20 14.30 1 LB ETO Kazinczy - XVI. ker KMSE 2 12 : 14
03.20 15.10 1 LB Szombathelyi KKA - Győri AUDI ETO KC 2 17 : 12
03.20 16.30 1 LB Győri AUDI ETO KC 1 - XVI. ker KMSE 1 18 : 11

 

03.21 09.10 2 LB UHC Eggenburg - Győri AUDI ETO KC 2 5 : 20
03.21 09.10 1 LB XVI. ker KMSE 1 - Dabas VSE KC 10 : 9
03.21 09.50 2 LB HYPO NÖ - Győri AUDI ETO KC 1 3 : 21
03.21 09.50 3 LB Kozármisleny SE - ETO Kazinczy 17 : 12
03.21 11.10 2 LB XVI. ker KMSE 2 - UHC Eggenburg 19 : 6
03.21 11.50 3 LB Győri AUDI ETO KC 2 - ETO Kazinczy 15 : 11
03.21 12.30 2 LB Iuventa Michalovce - Dabas VSE KC 6 : 14
03.21 13.10 1 LB Dorogi ESE - Győri AUDI ETO KC 1 8 : 16
03.21 14.30 2 LB Kozármisleny SE - XVI. ker KMSE 2 15 : 7
03.21 15.50 2 LB XVI. ker KMSE 1 - Dorogi ESE 20 : 14
03.21 16.30 2 LB Győri AUDI ETO KC 1 - Iuventa Michalovce 18 : 10
03.21 17.50 2 LB Dorogi ESE - HYPO NÖ 9 : 9

 

03.22 08.30 2 LB UHC Eggenburg - ETO Kazinczy 6 : 14
03.22 09.10 3 LB Dorogi ESE - Dabas VSE KC 15 : 16
03.22 09.50 3 LB Győri AUDI ETO KC 2 - Kozármisleny SE 12 : 10
03.22 10.30 2 LB Szombathelyi KKA - XVI. ker KMSE 2 19 : 16
03.22 11.10 2 LB HYPO NÖ - XVI. ker KMSE 1 9 : 9
03.22 11.50 1 LB Dorogi ESE - Iuventa Michalovce 15 : 11
03.22 12.30 3 LB ETO Kazinczy - Szombathelyi KKA 10 : 29
03.22 14.30 2 LB Iuventa Michalovce (A5) - UHC Eggenburg (B6) 17 : 12
03.22 14.30 3 LB HYPO NÖ (A6) - ETO Kazinczy (B5) 7 : 13
03.22 16.30 2 LB Dabas VSE KC (A3) - XVI. ker KMSE 2 (B4) 13 : 9
03.22 17.10 2 LB Dorogi ESE (A4) - Kozármisleny SE (B3) 15 : 25
03.22 17.10 1 LB Győri AUDI ETO KC 1 (A1) - Győri AUDI ETO KC 2 (B2) 24 : 14
03.22 17.50 1 LB XVI. ker KMSE 1 (A2) - Szombathelyi KKA (B1) 10 : 14

 

11-12. helyért

 

03.23 09.10 1 LB UHC Eggenburg (A5-B6 vesztese) - HYPO NÖ (A6-B5 vesztese) 5 : 14

 

9-10. helyért

 

03.23 09.50 2 LB Iuventa Michalovce (A5-B6 győztese) - ETO Kazinczy (A6-B5 győztese) 13 : 14

 

7-8. helyért

 

03.23 09.50 1 LB XVI. ker KMSE 2 (A3-B4 vesztese) - Dorogi ESE (A4-B3 vesztese) 21 : 19

 

5-6. helyért

 

03.23 10.30 1 LB Dabas VSE KC (A3-B4 győztese) - Kozármisleny SE (A4-B3 győztese) 5 : 19

 

3-4. helyért

 

03.23 12.30 1 LB Győri AUDI ETO KC 2 (A1-B2 vesztese) - XVI. ker KMSE 1 (A2-B1 vesztese) 16 : 15

 

Döntő

 

03.23 14.00 3 LB Győri AUDI ETO KC 1(A1-B2 győztese) - Szombathelyi KKA (A2-B1 győztese) 12 : 17