Mérkőzések - „LD” kategória - 2006.01.01 után született lányok

 

A csoport

 

5. SK Talent Dunaszerdahely 2 SVK 5 0 2 3 26 : 54 -28 2
4. HYPO NÖ AUT 5 1 1 3 37 : 52 -15 3
6. ETO Kölyökkézi 1 HUN 5 0 2 3 31 : 65 -34 2
2. HétFő KC Rábaköz HUN 5 4 1 0 74 : 33 +41 9
1. ETO Szabadhegyi HUN 5 4 1 0 77 : 24 +53 9
3. Dorogi ESE HUN 5 2 1 2 32 : 49 -17 5

 

B csoport

 

3. SK Talent Dunaszerdahely 1 SVK 5 3 0 2 60 : 35 +25 6
5. ETO Kölyökkézi 2 HUN 5 1 0 4 31 : 66 -35 2
2. Bajnok DSE Nemesvámos HUN 5 4 0 1 76 : 26 +50 8
6. Tarján HUN 5 0 0 5 4 : 96 -92 0
1. ETO Győrszentiván HUN 5 5 0 0 90 : 18 +72 10
4. ETO Gárdonyi HUN 5 2 0 3 29 : 49 -20 4

 

03.20 09.00 6 LD SK Talent Dunaszerdahely 1 - ETO Gárdonyi 9 : 2
03.20 09.30 6 LD ETO Szabadhegyi - SK Talent Dunaszerdahely 2 15 : 4
03.20 10.00 6 LD ETO Kölyökkézi 2 - Tarján 14 : 2
03.20 11.00 6 LD ETO Győrszentiván - SK Talent Dunaszerdahely 1 13 : 5
03.20 11.30 6 LD ETO Gárdonyi - Bajnok DSE Nemesvámos 1 : 18
03.20 12.00 6 LD SK Talent Dunaszerdahely 2 - Dorogi ESE 5 : 9
03.20 12.30 6 LD Tarján - SK Talent Dunaszerdahely 1 0 : 21
03.20 13.00 6 LD ETO Szabadhegyi - HYPO NÖ 12 : 6
03.20 14.00 6 LD HétFő KC Rábaköz - SK Talent Dunaszerdahely 2 19 : 6
03.20 14.30 6 LD ETO Kölyökkézi 2 - Bajnok DSE Nemesvámos 3 : 14
03.20 15.00 6 LD Dorogi ESE - ETO Kölyökkézi 1 7 : 7
03.20 16.00 6 LD HYPO NÖ - HétFő KC Rábaköz 10 : 18
03.20 17.00 6 LD Bajnok DSE Nemesvámos - ETO Győrszentiván 6 : 14

 

03.21 09.00 6 LD ETO Gárdonyi - Tarján 15 : 0
03.21 10.30 6 LD Tarján - ETO Győrszentiván 1 : 24
03.21 11.00 6 LD Dorogi ESE - HétFő KC Rábaköz 6 : 14
03.21 12.30 6 LD HYPO NÖ - Dorogi ESE 6 : 8
03.21 13.30 6 LD ETO Kölyökkézi 2 - ETO Gárdonyi 7 : 8
03.21 14.00 6 LD HYPO NÖ - ETO Kölyökkézi 1 10 : 9
03.21 15.00 6 LD HétFő KC Rábaköz - ETO Szabadhegyi 7 : 7
03.21 16.00 6 LD ETO Győrszentiván - ETO Kölyökkézi 2 24 : 3
03.21 16.30 6 LD ETO Kölyökkézi 1 - ETO Szabadhegyi 5 : 26

 

03.22 09.00 6 LD ETO Győrszentiván - ETO Gárdonyi 15 : 3
03.22 09.30 6 LD ETO Kölyökkézi 1 - HétFő KC Rábaköz 4 : 16
03.22 11.00 6 LD ETO Szabadhegyi - Dorogi ESE 17 : 2
03.22 12.30 6 LD ETO Kölyökkézi 1 - SK Talent Dunaszerdahely 2 6 : 6
03.22 13.00 6 LD SK Talent Dunaszerdahely 1 - ETO Kölyökkézi 2 18 : 4
03.22 13.30 6 LD Bajnok DSE Nemesvámos - Tarján 22 : 1
03.22 15.00 6 LD SK Talent Dunaszerdahely 2 - HYPO NÖ 5 : 5
03.22 15.30 6 LD Bajnok DSE Nemesvámos - SK Talent Dunaszerdahely 1 16 : 7

 

03.22 17.30 6 LD ETO Szabadhegyi (A1) - Bajnok DSE Nemesvámos (B2) 9 : 13
03.22 18.00 6 LD HétFő KC Rábaköz (A2) - ETO Győrszentiván (B1) 9 : 24
03.23 08.00 6 LD ETO Kölyökkézi 1 (A6) - ETO Kölyökkézi 2 (B5) 10 : 8
03.23 08.30 6 LD SK Talent Dunaszerdahely 2 (A5) - Tarján (B6) 18 : 0
03.23 09.00 6 LD HYPO NÖ (A4) - SK Talent Dunaszerdahely 1 (B3) 4 : 16
03.23 09.30 6 LD Dorogi ESE (A3) - ETO Gárdonyi (B4) 1 : 4

 

11-12. helyért

 

03.23 11.00 6 LD Tarján (A5-B6 vesztese) - ETO Kölyökkézi 2 (A6-B5 vesztese) 0 : 17

 

9-10. helyért

 

03.23 11.30 6 LD SK Talent Dunaszerdahely 2 (A5-B6 győztese) - ETO Kölyökkézi 1 (A6-B5 győztese) 11 : 10

 

7-8. helyért

 

03.23 12.00 6 LD Dorogi ESE  (A3-B4 vesztese) - HYPO NÖ (A4-B3 vesztese) 5 : 6

 

5-6. helyért

 

03.23 12.30 6 LD ETO Gárdonyi (A3-B4 győztese) - SK Talent Dunaszerdahely 1 (A4-B3 győztese) 4 : 11

 

3-4. helyért

 

03.23 09.00 3 LD ETO Szabadhegyi  (A1-B2 vesztese) - HétFő KC Rábaköz  (A2-B1 vesztese) 8 : 7

 

Döntő

 

03.23 10.00 3 LD Bajnok DSE Nemesvámos (A1-B2 győztese) - ETO Győrszentiván (A2-B1 győztese) 12 : 20