Mérkőzések - Március 20. - vasárnap

 

ARÉNA 1

 

 

03.20 08.30 1 LA VKL SE - Győri AUDI ETO KC 2   :  
03.20 09.10 1 LA UHK Eggenburg - Iuventa Michalovce   :  
03.20 09.50 1 LB Dabas VSE KC - Győri AUDI ETO KC 1   :  
03.20 10.30 1 LB Szombathelyi KKA - UHC Eggenburg   :  
03.20 11.10 1 LA Székelyudvarhely - Győri AUDI ETO KC 2   :  
03.20 11.50 1 LA Győri AUDI ETO KC 1 - Iuventa Michalovce   :  
03.20 12.30 1 LB Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA   :  
03.20 13.10 1 FA MOGAAC DSE - Palóc Pumák   :  
03.20 13.50 1 LC Dorogi ESE - ETO Kazinczy   :  
03.20 14.30 1 LB ETO Kazinczy - XVI. ker KMSE 2   :  
03.20 15.10 1 LB Szombathelyi KKA - Győri AUDI ETO KC 2   :  
03.20 15.50 1 FA MOGAAC DSE - SZESE Győrszentiván   :  
03.20 16.30 1 LB Győri AUDI ETO KC 1 - XVI. ker KMSE 1   :  
03.20 17.10 1 LC Kozármisleny SE - HYPO NÖ   :  

 

 

ARÉNA 2

 

 

03.20 08.30 2 LA Székelyudvarhely - Győri AUDI ETO KC 1   :  
03.20 09.10 2 LC ETO Győrszentiván - ETO Ikervár DSE   :  
03.20 09.50 2 LC Debreceni SC-SI - HétFő KC Rábaköz   :  
03.20 10.30 2 LB Iuventa Michalovce - HYPO NÖ   :  
03.20 11.10 2 LC HétFő KC Rábaköz - Dorogi ESE   :  
03.20 11.50 2 LA VKL SE - UHK Eggenburg   :  
03.20 12.30 2 LB XVI. ker KMSE 1 - Iuventa Michalovce   :  
03.20 13.10 2 LC ETO Ikervár DSE - XVI.ker KMSE   :  
03.20 13.50 2 LC Kozármisleny SE - Fiáth János ÁMK   :  
03.20 14.30 2 LB UHC Eggenburg - Kozármisleny SE   :  
03.20 15.10 2 LC ETO Gárdonyi - ETO Ikervár DSE   :  
03.20 15.50 2 LC Fiáth János ÁMK - ETO Győrszentiván   :  
03.20 16.30 2 FB Dabas VSE KC - GYFKKA Gárdonyi   :  
03.20 17.10 2 LC ETO Gárdonyi - XVI.ker KMSE   :  

 

 

MAGVASSY

 

 

03.20 08.30 3 LC ETO Kazinczy - ETO Kölyökkézi   :  
03.20 09.10 3 FB GYFKKA Gárdonyi - Tiszaföldvár VSE   :  
03.20 09.50 3 FB Debreceni SC-SI - Kőkúti Sasok DSE   :  
03.20 10.30 3 LC HC Vöslau - ETO Kölyökkézi   :  
03.20 11.10 3 LB XVI. ker KMSE 2 - Győri AUDI ETO KC 2   :  
03.20 11.50 3 LC ETO Gárdonyi - Kozármisleny SE   :  
03.20 12.30 3 LC HC Vöslau - Debreceni SC-SI   :  
03.20 13.10 3 LB Dabas VSE KC - HYPO NÖ   :  
03.20 13.50 3 FB SZESE Győrszentiván - Debreceni SC-SI   :  
03.20 14.30 3 FB Dabas VSE KC - HC Pecine   :  
03.20 15.10 3 LC XVI.ker KMSE - HYPO NÖ   :  
03.20 15.50 3 FB Kőkúti Sasok DSE - Pénzügyőr   :  
03.20 16.30 3 FA Palóc Pumák - Csurgói KK   :  
03.20 17.10 3 FB XVI. ker KMSE - Perchtoldsdorf Devils   :  

 

 

KRÚDY

 

 

03.20 08.30 4 FB GYFKKA Toldi DSE - SZESE Győrszentiván   :  
03.20 09.10 4 FC GYFKKA Toldi - GYFKKA Apor   :  
03.20 09.50 4 FA GYFKKA Apor 1 - SZESE Győrszentiván   :  
03.20 10.30 4 FA GYFKKA Apor 2 - GYFKKA Kölcsey   :  
03.20 11.10 4 FB HC Pecine - GYFKKA Apor 1   :  
03.20 11.50 4 FB Szigetszentmiklósi KSK - GYFKKA Apor 2   :  
03.20 12.30 4 FC GYFKKA Apor - Szigetszentmiklósi KSK   :  
03.20 13.10 4 FA Dabas VSE KC - GYFKKA Apor 2   :  
03.20 13.50 4 FC GYFKKA Toldi - HC Pec ine   :  
03.20 14.30 4 FB GYFKKA Apor 1 - Tiszaföldvár VSE   :  
03.20 15.10 4 FB GYFKKA Apor 2 - Palóc Pumák   :  
03.20 15.50 4 FC GYFKKA Apor - XVI. ker KMSE   :  
03.20 16.30 4 FA XVI. ker KMSE - GYFKKA Apor 1   :  
03.20 17.10 4 FC Szigetszentmiklósi KSK - GYFKKA Toldi   :  

 

 

BERCSÉNYI

 

 

03.20 08.30 5 FC HC Pec ine - GYFKKA Kölcsey   :  
03.20 09.10 5 FB Pick Szeged - Csanádi Pitypang   :  
03.20 09.50 5 FC Dabas VSE KC - GYFKKA Kölcsey   :  
03.20 10.30 5 FB Pénzügyőr - GYFKKA Toldi DSE   :  
03.20 11.10 5 FB Palóc Pumák - Pick Szeged   :  
03.20 11.50 5 FC XVI. ker KMSE - Dabas VSE KC   :  
03.20 12.30 5 FB GYFKKA Kölcsey - XVI. ker KMSE   :  
03.20 13.10 5 FA Csurgói KK - XVI. ker KMSE   :  
03.20 13.50 5 FB Perchtoldsdorf Devils - GYFKKA Kölcsey   :  
03.20 14.30 5 FB Szigetszentmiklósi KSK - Csanádi Pitypang   :  
03.20 15.10 5 FA GYFKKA Kölcsey - Dabas VSE KC   :  

 

 

KOVÁCS MARGIT

 

 

03.20 08.00 6 FD GYFKKA Apor 2 - SZESE Győrszentiván   :  
03.20 08.30 6 FD GYFKKA Gárdonyi - Fiáth János ÁMK   :  
03.20 09.00 6 LD SK Talent Dunaszerdahely 1 - ETO Gárdonyi   :  
03.20 09.30 6 LD ETO Szabadhegyi - SK Talent Dunaszerdahely 2   :  
03.20 10.00 6 LD ETO Kölyökkézi 2 - Tarján   :  
03.20 10.30 6 FD SZESE Győrszentiván - Fiáth János ÁMK   :  
03.20 11.00 6 LD ETO Győrszentiván - SK Talent Dunaszerdahely 1   :  
03.20 11.30 6 LD ETO Gárdonyi - Bajnok DSE Nemesvámos   :  
03.20 12.00 6 LD SK Talent Dunaszerdahely 2 - Dorogi ESE   :  
03.20 12.30 6 LD Tarján - SK Talent Dunaszerdahely 1   :  
03.20 13.00 6 LD ETO Szabadhegyi - HYPO NÖ   :  
03.20 13.30 6 FD Kőkúti Sasok DSE - Pumukli KUA   :  
03.20 14.00 6 LD HétFő KC Rábaköz - SK Talent Dunaszerdahely 2   :  
03.20 14.30 6 LD ETO Kölyökkézi 2 - Bajnok DSE Nemesvámos   :  
03.20 15.00 6 LD Dorogi ESE - ETO Kölyökkézi 1   :  
03.20 15.30 6 FD GYFKKA Toldi - Kőkúti Sasok DSE   :  
03.20 16.00 6 LD HYPO NÖ - HétFő KC Rábaköz   :  
03.20 16.30 6 FD Pumukli KUA - GYFKKA Apor 1   :  
03.20 17.00 6 LD Bajnok DSE Nemesvámos - ETO Győrszentiván   :