Mérkőzések - Március 22 - kedd

 

ARÉNA 1

 

 

03.22 08.30 1 LA Győri AUDI ETO KC 1 - Győri AUDI ETO KC 2   :  
03.22 09.10 1 LA VKL SE - Mosonmagyaróvári KC SE   :  
03.22 09.50 1 LA Székelyudvarhely - UHK Eggenburg   :  
03.22 10.30 1 LA Győri AUDI ETO KC 2 - Iuventa Michalovce   :  
03.22 11.10 1 LA Győri AUDI ETO KC 1 - VKL SE   :  
03.22 11.50 1 LB Dorogi ESE - Iuventa Michalovce   :  
03.22 12.30 1 LC Debreceni SC-SI - Dorogi ESE   :  
03.22 13.10 1 LA UHK Eggenburg - Mosonmagyaróvári KC SE   :  
03.22 13.50 1 LA Iuventa Michalovce - Székelyudvarhely   :  
03.22 14.30 1 FB 4. A1-B2 vesztese - C1-D2 vesztese   :  
03.22 15.10 1 FA A5 - B5   :  
03.22 15.50 1 LC A1 - B2   :  
03.22 16.30 1 LC A2 - B1   :  
03.22 17.10 1 LB A1 - B2   :  
03.22 17.50 1 LB A2 - B1   :  

 

 

ARÉNA 2

 

 

03.22 08.30 2 LB UHC Eggenburg - ETO Kazinczy   :  
03.22 09.10 2 LC ETO Kazinczy - HC Vöslau   :  
03.22 09.50 2 FA SZESE Győrszentiván - XVI. ker KMSE   :  
03.22 10.30 2 LB Szombathelyi KKA - XVI. ker KMSE 2   :  
03.22 11.10 2 LB HYPO NÖ - XVI. ker KMSE 1   :  
03.22 11.50 2 LC ETO Kölyökkézi - HétFő KC Rábaköz   :  
03.22 12.30 2 LC Fiáth János ÁMK - XVI.ker KMSE   :  
03.22 13.10 2 FB D1 - A2   :  
03.22 13.50 2 FB B3 - C3   :  
03.22 14.30 2 LB A5 - B6   :  
03.22 15.10 2 LC A3 - B4   :  
03.22 15.50 2 LC A4 - B3   :  
03.22 16.30 2 LB A3 - B4   :  
03.22 17.10 2 LB A4 - B3   :  
03.22 17.50 2 FB 1. B1-C2 győztese - D1-A2 győztese   :  

 

 

MAGVASSY

 

 

03.22 08.30 3 LC ETO Győrszentiván - ETO Gárdonyi   :  
03.22 09.10 3 LB Dorogi ESE - Dabas VSE KC   :  
03.22 09.50 3 LB Győri AUDI ETO KC 2 - Kozármisleny SE   :  
03.22 10.30 3 LC ETO Ikervár DSE - Kozármisleny SE   :  
03.22 11.10 3 LC HYPO NÖ - ETO Győrszentiván   :  
03.22 11.50 3 FB C1 - D2   :  
03.22 12.30 3 LB ETO Kazinczy - Szombathelyi KKA   :  
03.22 13.10 3 FB D3 - A3   :  
03.22 13.50 3 FB D4 - A4   :  
03.22 14.30 3 LB A6 - B5   :  
03.22 15.10 3 LC A5 - B5   :  
03.22 15.50 3 LC A6 - B6   :  
03.22 16.30 3 FA A2 - B1   :  
03.22 17.10 3 FA A1 - B2   :  

 

 

KRÚDY

 

 

03.22 08.30 4 FB A3 - B3   :  
03.22 09.10 4 FB C3 - D3   :  
03.22 09.50 4 FA Dabas VSE KC - Tatai AC   :  
03.22 10.30 4 FC Dabas VSE KC - GYFKKA Toldi   :  
03.22 11.10 4 FB B1 - C2   :  
03.22 11.50 4 FA GYFKKA Apor 1 - Palóc Pumák   :  
03.22 12.30 4 FA Tatai AC - GYFKKA Apor 2   :  
03.22 13.10 4 FC GYFKKA Apor - GYFKKA Kölcsey   :  
03.22 13.50 4 FB B4 - C4   :  
03.22 14.30 4 FC GYFKKA Apor - Dabas VSE KC   :  
03.22 15.10 4 FC GYFKKA Kölcsey - GYFKKA Toldi   :  
03.22 15.50 4 FB 3. B1-C2 vesztese - D1-A2vesztese   :  
03.22 16.30 4 FA A4 - B3   :  
03.22 17.10 4 FB 2. A1-B2 győztese - C1-D2 győztese   :  

 

 

BERCSÉNYI

 

 

03.22 08.30 5 FB B5 - C5   :  
03.22 09.10 5 FB A4 - B4   :  
03.22 09.50 5 FB C4 - D4   :  
03.22 10.30 5 FB A1 - B2   :  
03.22 11.10 5 FA GYFKKA Kölcsey - MKB Veszprém KC   :  
03.22 11.50 5 FC Szigetszentmiklósi KSK - XVI. ker KMSE   :  
03.22 12.30 5 FA Csurgói KK - MOGAAC DSE   :  
03.22 13.10 5 FC HC Pec ine - Szigetszentmiklósi KSK   :  
03.22 13.50 5 FB C5 - D5   :  
03.22 14.30 5 FC XVI. ker KMSE - HC Pec ine   :  
03.22 15.10 5 FA A3 - B4   :  

 

 

KOVÁCS MARGIT

 

 

03.22 08.00 6 FD GYFKKA Apor 1 - GYFKKA Toldi   :  
03.22 08.30 6 FD GYFKKA Apor 2 - GYFKKA Gárdonyi   :  
03.22 09.00 6 LD ETO Győrszentiván - ETO Gárdonyi   :  
03.22 09.30 6 LD ETO Kölyökkézi 1 - HétFő KC Rábaköz   :  
03.22 10.00 6 FD Kőkúti Sasok DSE - SZESE Győrszentiván   :  
03.22 10.30 6 FD Pumukli KUA - Fiáth János ÁMK   :  
03.22 11.00 6 LD ETO Szabadhegyi - Dorogi ESE   :  
03.22 11.30 6 FD GYFKKA Gárdonyi - GYFKKA Apor 1   :  
03.22 12.00 6 FD GYFKKA Toldi - GYFKKA Apor 2   :  
03.22 12.30 6 LD ETO Kölyökkézi 1 - SK Talent Dunaszerdahely 2   :  
03.22 13.00 6 LD SK Talent Dunaszerdahely 1 - ETO Kölyökkézi 2   :  
03.22 13.30 6 LD Bajnok DSE Nemesvámos - Tarján   :  
03.22 14.00 6 FD Fiáth János ÁMK - Kőkúti Sasok DSE   :  
03.22 14.30 6 FD Pumukli KUA - SZESE Győrszentiván   :  
03.22 15.00 6 LD SK Talent Dunaszerdahely 2 - HYPO NÖ   :  
03.22 15.30 6 LD Bajnok DSE Nemesvámos - SK Talent Dunaszerdahely 1   :  
03.22 16.00 6 FD GYFKKA Gárdonyi - Kőkúti Sasok DSE   :  
03.22 16.30 6 FD GYFKKA Apor 2 - Fiáth János ÁMK   :  
03.22 17.00 6 FD GYFKKA Toldi - Pumukli KUA   :  
03.22 17.30 6 LD A1 - B2   :  
03.22 18.00 6 LD A2 - B1   :